Lesrooster

De twee hoofdlocaties van V&K zijn sporthal Mellepark in Uden en sporthal De Wervel in Volkel. Tevens wordt er gebruikt gemaakt van de sportzalen bij basisscholen in de Gemeente Uden.

Breedtesport Jeugd

Onderstaand vind je voor alle breedtesport jeugd lessen de locaties en tijdstippen per les. Lessen die met een asterisk (*) zijn vermeld, zijn momenteel vol en hebben een wachtlijst. Het adres van de locaties kun je vinden op de contact pagina.

Guppiegym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Basisschool

Train(st)er

2-4 jaar

jongens en meisjes

maandag

09:00 - 09:45

Kindcentrum Vindingrijk

Katja

2-4 jaar

jongens en meisjes

woensdag

09:00 - 09:45

Kindcentrum Mellepark

Francis

2-4 jaar 

jongens en meisjes 

vrijdag

09:00 - 09:45

Kindcentrum Aventurijn

Katja

 

Turnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportaccommodatie

Train(st)er

4-5 jaar

jongens en meisjes

woensdag

17:00 - 17:45

Mellepark

Jolijn

4-5 jaar 

jongens en meisjes 

vrijdag

15:00 - 15:45

De Wijde Wereld

Katja

6-7 jaar*

meisjes

dinsdag

16:00 - 17:00

Mellepark

-

6-7 jaar*

meisjes  woensdag 15:00 - 16:00 Mellepark -

6-7 jaar

meisjes

vrijdag

15:45 - 16:45

De Wijde Wereld

Katja

6-7 jaar

meisjes

vrijdag

16:45 - 17:45

De Wijde Wereld

Katja

5 t/m 8 jaar

jongens

maandag

15:45 - 16:45

Mellepark

-

8-9 jaar 

meisjes 

dinsdag 

17:00 - 18:00 

Mellepark

-

8-9 jaar

meisjes

woensdag

16:00 - 17:00

Mellepark

-

8-9 jaar

meisjes

donderdag

16:00 - 17:00

Mellepark

Maud

8-9 jaar

meisjes

vrijdag

17:45 - 18:45

De Wijde Wereld

Katja

9 t/m 14 jaar

jongens

maandag

16:45 - 17:45

Mellepark

-

10-11 jaar 

meisjes dinsdag 18:00 - 19:00  Mellepark -

10-11 jaar

meisjes

woensdag

18:00 - 19:00

Mellepark

-

10-11 jaar*

meisjes

donderdag

17:00 - 18:00

Mellepark

Maud

12+*

meisjes

woensdag

19:00 - 20:00 

Mellepark

-

12+

meisjes donderdag 18:00 - 19:00 Mellepark Maud

* Deze les is momenteel vol en heeft een wachtlijst.

 

Acrogym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Instap 5+ 

jongens en meisjes

zaterdag

11:30 - 12:30

Mellepark

Femke L & Kiki

Freerunnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

8 t/m 14 jaar

jongens en meisjes

maandag

17:45 - 18:45

Mellepark

Jan Jaap

Vrije training

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

12+

jongens en meisjes

vrijdag

19:00 - 21:00

Mellepark

 

> Aan deze training kun je alleen deelnemen met een strippenkaart (flexibel lidmaatschap). 

Breedtesport Volwassenen

Onderstaand vind je voor alle volwassenafdelingen de locaties en tijdstippen per les. Het adres van de locaties kun je vinden op de contact pagina.

Hart in Beweging

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

Conditie HIB

Dames en heren

maandag

19:00 - 20:15

Mellepark

Carla

Conditie HIB

Dames 

donderdag 09:00 - 10:00 Mellepark Carla

Fitgym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal/Sporthal

Train(st)er

Conditie 

dames 

maandag

20:15 - 21:15

Mellepark

Carla

Conditie 55+

dames en heren

woensdag

09:00 - 10:00

De Wervel

Katja

Dynamic Tennis

dames en heren

woensdag

10:00 - 11:00

De Wervel

Katja

Conditie 55+

dames en heren

woensdag

11:00 - 12:00

De Wervel

Katja

Conditie 55+

dames 

woensdag

09:45 - 10:45

Mellepark

Manon

Conditie

dames 

donderdag

09:00 - 10:00 

Mellepark

Carla

Conditie 55+

dames en heren

donderdag

10:00 - 11:00

Mellepark

Carla

Conditie 55+

dames en heren

donderdag

11:00 - 12:00

Mellepark

Carla

* Deze les is momenteel vol en heeft een wachtlijst. 
 

Body workout

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Aerofit

dames

maandag

10:30 - 11:30

De Wervel

Katja

Aerofit* dames  dinsdag 20:00 - 21:00  Mellepark

Manon

Aerofit

dames

woensdag

08:45 - 09:45

Mellepark

Manon

* Deze les is momenteel vol en heeft een wachtlijst. 
 

Bewegen Zonder Zorgen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

BZZ

dames

woensdag

11:15 - 12:00

Mellepark

Manon

 

Turnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

16+

dames en heren

vrijdag

19:00 - 21:00

Mellepark

Marieke

Wedstrijdsport 

Onderstaand vind je voor alle wedstrijdsport lessen de locaties en tijdstippen per les. Het adres van de locaties kun je vinden op de contact pagina.

Springgroep

Leeftijd

Voor wie Dag Tijd Sportzaal Train(st)er
Niveau E jongens en meisjes dinsdag

17:30 - 18:30

Mellepark Lizzy

Niveau D

jongens en meisjes

dinsdag

18:30 - 20:00

Mellepark

Lizzy

 

Acrogym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal/Sporthal

Train(st)er

Trainingsgroep 1 

jongens en meisjes

dinsdag

17:30 - 19:00

De Wervel

Femke L & Kiki

Trainingsgroep 1 

jongens en meisjes

zaterdag

12:30 - 14:00

Mellepark

Femke L & Kiki

Trainingsgroep 2

jongens en meisjes

maandag

17:00 - 20:00

Mellepark

Evelien

Trainingsgroep 2

jongens en meisjes

zaterdag

09:30 - 12:30

Mellepark

Femke W

Trainingsgroep 3

jongens en meisjes

woensdag

17:00 - 20:00

Mellepark

Michelle

Trainingsgroep 3

jongens en meisjes

donderdag

17:00 - 20:00

Mellepark

Indy

Trainingsgroep 3

jongens en meisjes zaterdag 09:30 - 12:30 Mellepark Michelle

Trainingsgroep 4

jongens en meisjes

maandag

17:00 - 20:00 

Mellepark

Indy

Trainingsgroep 4

jongens en meisjes

woensdag

17:30 - 20:30

Mellepark

Janne 

Trainingsgroep 4 

jongens en meisjes

donderdag

17:00 - 20:00 

Mellepark

Janne 

Bovenpartner training

jongens en meisjes 

dinsdag

18:00 - 19:00

De Wervel

Michelle 


 

Turnen Dames

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

OB instap 1 & 2

OB instap 3

meisjes

zaterdag

12:30 - 14:30

12:30 - 15:00

Mellepark

Maud & Lizzy

OB instap 2 (uitnodiging)

OB instap 3 & MB div 2

meisjes

dinsdag

16:30 - 18:30

16:30 - 19:00 

Mellepark

Maud

Divisie 1-2 MB 

Divisie 1-2 BB

meisjes

woensdag

16:30 - 19:30

16:30 - 20:00

Mellepark

Marieke & Juul

Divisie 1-2 MB & BB

meisjes

vrijdag

16:00 - 19:00

Mellepark

Marieke & Juul

Divisie 1-2 MB 

Divisie 1-2 BB

meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00

09:00 - 12:30

Mellepark

Marieke & Pleun

Divisie 3 MB 

Divisie 3 BB 

meisjes dinsdag

17:00 - 19:00

19:00 - 21:00

Mellepark

Sabine & Maxime

Suzan & Melissa

Divisie 3-4 MB & BB 

meisjes

donderdag

17:30 - 20:30 

Mellepark

Suzan & Melissa

Divisie 3-4 MB & BB

meisjes

zondag

09:00 - 12:00

Mellepark

Suzan & Melissa

Divisie 5 MB & BB

meisjes maandag 17:30 - 19:00  Mellepark Lizzy

Divisie 5-6 MB & BB 

meisjes

zaterdag

14:30 - 17:00

Mellepark

Lizzy

 

Demogroep

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

vanaf 9 jaar

jongens en meisjes

dinsdag

18:30 - 20:30

Mellepark

Natascha & Lisanne