Lesrooster

De hoofdlocatie van V&K is sporthal Mellepark in Uden. Tevens wordt er gebruikt gemaakt van de sportzalen bij basisscholen in de Gemeente Uden.

Breedtesport Jeugd

Onderstaand vind je voor alle breedtesport jeugd lessen de locaties en tijdstippen per les. Lessen die met een asterisk (*) zijn vermeld, zijn momenteel vol en hebben een wachtlijst. Het adres van de locaties kun je vinden op de contact pagina.

Guppiegym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Basisschool

Train(st)er

2-4 jaar

jongens en meisjes

maandag

09:00 - 09:45

Kindcentrum Vindingrijk

Katja

2-4 jaar

jongens en meisjes

woensdag

09:00 - 09:45

Kindcentrum Mellepark

Francis

 

 

 

 

 

 

 

Turnen 

Alle leden hebben een mail gehad met de nieuwe lesdag en tijd in seizoen 2022-2023. 

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportaccommodatie

Train(st)er

4-5 jaar - Lila 

jongens en meisjes 

woensdag

17.00 - 17.45 

Mellepark

Katja

4-5 jaar - Lila 

jongens en meisjes  vrijdag  15.00 - 15.45  Wijde Wereld  Katja 

4-5 jaar - Lila 

jongens en meisjes  zaterdag 09.00 - 09.45  Mellepark  Mijntje 

6 jaar - Paars 

jongens en meisjes  dinsdag 16.30 - 17.30  Mellepark Kaja

6 jaar - Paars 

jongens en meisjes  vrijdag  15.45 - 16.45  Wijde Wereld  Katja 

6 jaar - Paars 

jongens en meisjes  zaterdag  10.00 - 11.00  Mellepark Mijntje 

7 jaar - Blauw 

jongens en meisjes  dinsdag  17.30 - 18.30  Mellepark Sarah

7 jaar - Blauw 

jongens en meisjes  donderdag  17.00 - 18.00 Mellepark Lizzy
7 jaar - Blauw  jongens en meisjes  vrijdag 16.45 - 17.45 

Wijde Wereld 

Katja 
8 jaar - Groen  jongens en meisjes  woensdag 15.00 - 16.00 

Mellepark

Katja 

8 jaar - Groen

jongens en meisjes  vrijdag  17.00 - 18.00 Mellepark Sophie

8 jaar - Groen 

jongens en meisjes  vrijdag  17.45 - 18.45  Wijde Wereld  Katja 

9 jaar - Geel 

jongens en meisjes  woensdag 16.00 - 17.00 Mellepark Katja

9 jaar - Geel 

jongens en meisjes  donderdag 18.00 - 19.00  Mellepark Lizzy

9 jaar - Geel 

jongens en meisjes  vrijdag 18.00 - 19.00  Mellepark Sophie

10 jaar - Oranje 

jongens en meisjes  woensdag 18.00 - 19.00  Mellepark Sabine

11 jaar - Rood

jongens en meisjes  woensdag 19.00 - 20.00  Mellepark Sabine

12+ 

jongens en meisjes  vrijdag 19.00 - 20.00  Mellepark Marieke

* Deze les is momenteel vol en heeft een wachtlijst.

 

Acrogym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Instap 5+ 

jongens en meisjes

zaterdag

11:15 - 12:15

Mellepark

Femke L

 

Vrije training

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

12+

jongens en meisjes

vrijdag

19:00 - 21:00

Mellepark

 

> Aan deze training kun je alleen deelnemen met een strippenkaart (flexibel lidmaatschap). 

Breedtesport Volwassenen

Onderstaand vind je voor alle volwassenafdelingen de locaties en tijdstippen per les. Het adres van de locaties kun je vinden op de contact pagina.

Hart in Beweging

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

Conditie HIB

Dames en heren

maandag

19:00 - 20:15

Mellepark

Carla

Conditie HIB

Dames 

donderdag 09:00 - 10:00 Mellepark Carla

Fitgym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal/Sporthal

Train(st)er

Buiten Fit

dames en heren maandag 09.00 - 10.00 Mellepark - buiten Manon

Conditie 

dames 

maandag

20:15 - 21:15

Mellepark

Carla

Zit Fit

dames en heren dinsdag 13.30 - 14.30 Mellepark  Manon

Conditie 55+

dames en heren

woensdag

10:00 - 11:00

De Wervel

Katja

Conditie 65+

dames 

woensdag

09:45 - 10:45

Mellepark

Manon

Conditie

dames 

donderdag

09:00 - 10:00 

Mellepark

Carla / Manon

Conditie 55+

dames en heren

donderdag

10:00 - 11:00

Mellepark

Carla / Manon

Conditie 55+

dames en heren

donderdag

11:00 - 12:00

Mellepark

Carla / Manon

* Deze les is momenteel vol en heeft een wachtlijst. 
 

Body workout

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

dames

dinsdag 19.00 - 20.00  Mellepark Manon
dames  dinsdag 20:00 - 21:00  Mellepark

Manon

dames

woensdag

08:45 - 09:45

Mellepark

Manon

* Deze les is momenteel vol en heeft een wachtlijst. 
 

Bewegen Zonder Zorgen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

BZZ

dames

woensdag

11:00 - 12:00

Mellepark

Manon

 

Turnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

16+

dames en heren

vrijdag

19:00 - 21:00

Mellepark

Marieke

Wedstrijdsport 

Onderstaand vind je voor alle wedstrijdsport lessen de locaties en tijdstippen per les. Het adres van de locaties kun je vinden op de contact pagina.

Springgroep

Leeftijd

Voor wie Dag Tijd Sportzaal Train(st)er
Niveau E jongens en meisjes dinsdag

17:30 - 18:30

Mellepark Lizzy

Niveau D

jongens en meisjes

dinsdag

18:30 - 20:00

Mellepark

Lizzy

 

Acrogym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal/Sporthal

Train(st)er

Trainingsgroep 1 

jongens en meisjes

dinsdag

17:30 - 19:00

De Wervel

Kiki & Femke L

Trainingsgroep 1 

jongens en meisjes

zaterdag

12:15 - 14:15

Mellepark

Femke L & Kiki

Trainingsgroep 2

jongens en meisjes

maandag

17:30 - 20:30

Mellepark

Michelle

Trainingsgroep 2

jongens en meisjes woensdag 17:00 - 20:00 Mellepark Michelle

Trainingsgroep 2

jongens en meisjes

zaterdag

09:30 - 12:30

Mellepark

Femke W

Trainingsgroep 3

jongens en meisjes

maandag

17:30 - 20:30

Mellepark

Indy S

Trainingsgroep 3

jongens en meisjes

woensdag

17:30 - 20:30

Mellepark

Indy B

Trainingsgroep 3

jongens en meisjes donderdag 17:00 - 20:00 Mellepark Janne 

Bovenpartner training

jongens en meisjes 

dinsdag

18:30 - 19:30

Mellepark

Indy S 


 

Turnen Dames

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

OB instap 1 & 2

OB instap 3

meisjes

zaterdag

12:30 - 14:30

12:30 - 15:00

Mellepark

Lizzy

OB instap 2 (uitnodiging)

OB instap 3 & MB div 2

meisjes

dinsdag

17:00 - 19:00

17:00 - 19:30 

Mellepark

Maud

Divisie 1-2 MB 

Divisie 1-2 BB

meisjes

woensdag

16:30 - 19:30

16:30 - 20:00

Mellepark

Marieke

Divisie 1-2 MB & BB

meisjes

vrijdag

16:00 - 19:00

Mellepark

Marieke & Maud

Divisie 1-2 MB 

Divisie 1-2 BB

meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00

09:00 - 12:30

Mellepark

Marieke & Maud

Divisie 3 MB 

Divisie 3 BB 

meisjes dinsdag

17:00 - 19:00

19:00 - 21:00

Mellepark

Sabine & Maxime

Suzan & Patricia

Divisie 3-4 MB & BB 

meisjes

donderdag

17:30 - 20:30 

Mellepark

Suzan & Melissa

Divisie 3-4 MB & BB

meisjes

zondag

09:00 - 12:00

Mellepark

Suzan, Melissa & Patricia

Divisie 5 MB & BB

meisjes maandag 17:30 - 19:00  Mellepark Lizzy

Divisie 5-6 MB & BB 

meisjes

zaterdag

14:30 - 17:00

Mellepark

Lizzy